VÝROBA MUGS

BAREVNÉ GLAZURY HRNKŮ A ŠÁLKŮ

Reklamní porcelán a sklo ručně stříkáme speciální hydroglazurou. Naše glazura je výkonná, vodou ředitelná organická barva, založená na bázi teplem vytvrzovaných pryskyřic, ideální na přímou aplikaci na porcelán a sklo. Glazura má chemickou a mechanickou odolnost. Po aplikaci na materiál se vypařuje voda z barvy a dochází k polymeraci. Malé množství pomalu se odpařujícího rozpouštědla napomůže slití do souvislého filmu. Po vytvoření filmu se dosáhne chemické vazby teplem. Pro kompletní vytvrzení a pro standardně větší odolnost barvy je potřeba dosáhnout teploty min. 200° C.

Veškeré barevné glazury vypalujeme v pecích při teplotách 200 C. Na veškeré materiály vlastníme certifikace na jejich hygienickou a zdravotní nezávadnost.

U barevných glazur garantujeme min. mechanickou odolnost na 300 mycích cyklů v myčkách. Záruka na glazury se nevztahuje na násilné mechanické poškození při nešetrnném zacházení, např. poškrábání o kov apod.

 

 

Hrnky v barvě podle Pantone vzorníku

Barevné glazury na hrnky mícháme přesně na potřebný odstín podle Pantone vzorníku. Na počátku byl jednoduchý vzorník 504 barev. Dnes tento systém obsahuje více než 1 600 přímých barev, které odpovídají současným potřebám a možnostem návrhářů a grafických aplikací. Systém Pantone je podporován tisíci výrobci tiskových barev na celém světě. Namíchání barev a výroba samozřejmě něco stojí, proto je náš minimální počet glazurovaného porcelánu na zakázku 100 ks.

ORIENTAČNÍ PANTONE VZORNÍK ON LINE KLIKNĚTE ZDE

 výroby hrnky Praha Brno

LESK nebo MAT barevná hydro-glazura

Vyvinuli jsme speciální matný lak, který po nanesení před lesklou glazuru zmatní lesklé povrchy a dodá Vašemu hrnku novou tvář. V případě realizace nad 250 ks Vám ke schválení vyvzorujeme zdarma obě varianty - hrnky v lesklém i matném provedení.

 matná a lesklá glazura
 
velké hrnky designové hrnky

 
 
 
 
 

Metalické glazury a crackling efekt a jiné atypické povrchy

Nově nabízíme výrobu barevných hrnků v netradičních glazurách s metalickým odleskem a popraskaným efektem. Pigmenty a barvy neobsahují žádné těžké kovy a splňují veškeré nároky kladené na zdravotní a hygienickou nezávadnost.
 
výroba hrnků metalické glazury  
 
 
 
 

BAREVNĚ GLAZUROVANÁ OUŠKA HRNKŮ A ŠÁLKŮ A LINKOVÁNÍ OKRAJŮ

Originální a levné řešení, jak oživit Vaše firemní porcelánové hrnky a šálky.

  

 

POKOVENÉ HRNKY A SKLENICE

Nově nabízíme designově velice specifickou a odolnou dekoraci porcelánových hrnků, šálků, doplňků z porcelánu, ale i sklenic tzv. povlakováním titanovými vrstvami.

Povrchovou úpravu hrnků jsme schopni vyrobit ve zlaté, stříbrné, bronzové, modré, zelenkavé barvě.

Dekorativní technologie vyniká svou tvrdostí, otěruvzdorností, chemickou odolností a také zdravotní nezávadností.

   

PÍSKOVÁNÍ HRNKŮ A SKLENIC

Pískování je velmi kvalitní způsob brandu loga, motivu do porcelánu nebo sklenic. Daný motiv nebo logo je vypískované do hloubky porcelánu nebo skla a tudíž se nikdy nemůže smýt. Technologie spočívá v tryskání jemného písku přes pískovací šablonu, která se lepí na porcelán (sklo). Dokážeme vypískovat do skla a porcelánu i velmi detailní motivy, které se jinak dají vyhotovit pouze potiskem. Loga a motivy, které se musely brandovat na větší plochy skla nebo porcelánu lze nyní zmenšit a vypískovat i na malé šálky a talířky. Pískujeme do barevné glazury nebo pod glazuru a dokonce i na ouško hrnku.

 

černé hrnky luxusní hrnky

 pískované půllitry

 

Vybarvené pískování s výpalem

Vybarvené pískování je originální a jedinečný způsob brandu, na který se naše firma specializuje. Pískované motivy lze vybarvit libovolnými barvami dle Pantone vzorníku. Vybarvením gravíru loga vznikne nádherný efekt, těžko srovnatelný s klasickým potiskem. Stejně jako v případě glazurování vybarvené logo nebo motiv vypalujeme v pecích s garancí nesmyvatelnosti. Logo lze vybarvit až čtyřmi barvami.

 

 

Imitace pískování

Klasické pískování a gravírování do skla dokážeme naprosto věrohodně napodobit technikou potisku speciální barvou s výpalem. Potisk je na první pohled nerozeznatelný od klasického pískování a na dotek má jemně zrnitý povrch. Dekorace imitující pískování je mnohem méně finančně nákladná na výrobu a vyplatí se u motivů a log jakékoliv velikosti. Garantujeme nesmyvatelnost loga na 1 000 mycích cyklů.

 

POTISKY S VÝPALEM

Obtisky sítotiskem

Specializujeme se na vypalovací obtisk na porcelán, sklo či keramiku v jakékoliv podobě. Obtisky tiskneme ve CMYKU (technologie čtyř barev, kdy se natiskne vícebarevná předloha, a lze tak dosáhnout jakýchkoliv odstínů, přechodů), ale i přímými barvami (libovolný počet Pantone barev). Obtisky prochází teplotním výpalem v našich pecích v rozmězí od 250 - 800 C.

 

 Výroba hrnků Praha

 sklenice s potiskem

 

 

Sublimační tisk

Je jedna z nejmodernějších technologií potisku reklamních a dárkových hrnků a šálků ve fotografické kvalitě. Sublimační tisk znamená aplikaci sublimačního inkoustu na povrch porcelánu použitím tepelného lisu při nastavení určité teploty, času a tlaku. Tato kombinace zapříčiní, že se inkoust z pevné formy přemění na plyn a umožní na předmět přenést trvalý, plnobarevný obrazec. Barvy proniknou povrchem a výsledkem je kvalitní dlouhotrvající potisk odolný proti poškrábání na rozdíl od jiných technik potisků, které tisknou pouze na povrch předmětu. Sublimace je vhodná pouze na konkrétní typ hrnků, které jsou na technologii povrchově upravené. Sublimace je ideální na malé náklady do 100 ks, na vícebarevné motivy a na tiskové poklady ve formátu obrázku nebo fotografie jpg/png. Výrobci surových sublimačních hrnků na potisk doporučují ruční mytí hrnků namísto mytí v myčkách. Sublimační hrnky jsme testovali několik týdnů a došli k závěru, že po několika desítkách mycích cyklů dochází k mírné ztrátě zářivosti a sytosti potisku. Barvy se časem "vyšisují", ale loga a motivy na hrncích zůstávají a potisk úplně nevymizí. Test jsme provedli na cca 100 mycích cyklech. Sublimační potisky neděláme do gastra a provozů, kde dochází k častému mytí v myčkách.

výroba hrnků - sublimační potisk fotek výroba hrnk§ - dárkové hrnky

 

 

VÝPAL V PECÍCH

Veškerý porcelán, keramiku a sklo s dekorem vypalujeme na 800°C, 600°C, 200°C v komorových a průběžných elektrických pecích. Naše pece jsou pro svoji značnou dynamiku jsou zvláště vhodné tam, kde jsou požadovány krátké vypalovací cykly bez ztmavnutí nebo jiného zásahu do dekorace.

 

ORIGINÁLNÍ ZPŮSOBY BRANDU

Kombinací dekoračních technik, obtisků, nástřiků hydroglazurou, pískováním a barvením pískovaných log lze docílit neobvyklých výsledků.

Potisk pod vnitřní okraj hrnku

Potiskneme Vaše logo, slogan, název webových stránek atd...pod vnitřní okraj hrnku nebo šálku nebo na ouško.

 

Potisk podšálku

U šálků a podšálků lze navrhnout originální kombinace brandu Vašeho loga nebo motivu. Naše technologie výroby umožňuje nejen potisk, ale i pískování a vybarvené pískování.
 
 
 
 

Vlastní značka porcelánu

Reklamní hrnky lze obrandovat na spodní části vlastní značkou Vaší firmy, společnosti černobílým potiskem s následným výpalem.

 

MAGICKÉ HRNKY

Magické hrnky patří již několik let ke stálicím dárkových a reklamních předmětů. Jsme předním výrobcem technologie nástřiku magických hrnků v České republice. Na první pohled klasický hrneček. Jakmile však hrnek naplníte horkou tekutinou, objeví se Váš brand. Po ochlazení logo opět zmizí. Efekt lze neomezeně opakovat.

MAGICKÉ HRNKY VIDEO

POTISK PLASTŮ A KOVU

Specializujeme se také na netradiční potisky s teplotním výpalem u předmětů z plastu, kovu a pryže. 

plastove lahve s potiskem reklamni potisk lahví

plastové hrnky s potiskem plastové hrnky

VÝROBA KRABIČEK A OBALŮ

Vyrábíme dárkové krabičky a obaly na zakázku z kvalitní mikrovlny. K dispozici máme přes 100 hotových raznic převážně na dárkové zabalení hrnků a sklenic. Krabičky jsou k dispozici v základní bílé barvě anebo lze vybírat z jedenácti barev. Krabičky nevyrábíme na sklad, ale na zakázku v minimálním odběru 100 ks. Kartonové krabičky také můžeme potisknout sítotiskem, před nebo po výseku. Ucelená nabídka krabiček

krabičky na hrnky 

 výroba hrnků a krabiček na hrnky

 

 

Poptávka

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle
Podmínek zpracování osobních údajů
Reklamní porcelán a sklo ručně stříkáme speciální hydroglazurou.